niedziela, 6 lipca 2014

"Charlie Bone i tajemnicze zdjęcia"


Autor: Jenny Nimmo

Tytuł: "Charlie Bone i tajemnicze zdjęcia"

Ilość stron: 321

Wydawnictwo: Zielona Sowa


      Charlie Bone prowadzi zwyczajne życie. Do czasu kiedy w jego ręce trafia pewna fotografia... Wtedy okazuje się, że chłopiec posiada niezwykłą umiejętność, która całkowicie zmienia  jego dotychczasowe życie. Charlie wchodzi w świat magii, by rozwiązać tajemnice zniknięcia pewnej małej dziewczynki.

         Porywająca opowieść dla czytelników w każdym wieku, miłośników niesamowitych i pełnych tajemnic historii.

Książka pt.: "Charlie Bone i tajemnicze zdjęcia" jest dobrze napisaną książką. Czyta się ją zaskakująco szybko. Główny bohater jest miłą i przyjazną postacią, ma dużą rodzinę , w której nie wszyscy się lubią ;). Książka jest ciekawa i pełna tajemnic, które za wszelką cenę trzeba rozwiązać. Charlie wraz z przyjaciółmi zapuszcza się w niebezpieczne ruiny, w których w dziwnych okolicznościach znikają dzieci...
     Polecam :)!!!
Moja ocena 6/6

Książka przeczytana do wyzwania:

4 komentarze:

 1. Zabawna okładka. Taka zachęcająca. Może przeczytam. Wydaje się w moim stylu i zapewne jest ;)
  Pozdrawiam :)
  lustrzananadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie, że okładka, tak samo jak książka, przypadła Ci do gustu. Mam nadzieję, że nie zmienisz zdania i przeczytasz tę książkę:)
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. Naprawdę mnie zaciekawiłaś ;-) Muszę poszperać w bibliotece i ją znaleźć, bo uwielbiam tajemnice, rozwiązywanie zagadek i stare ruiny. To książka zdecydowanie dla mnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro podobają Ci się te trzy rzeczy, to zapewniam, że nie zawiedziesz się na tej książce. A jeśli chodzi o ruiny... to są one ważną rzeczą w książce;)

  OdpowiedzUsuń