niedziela, 20 lipca 2014

"Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"


Autor: Rafał Kosik

Tytuł: "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"

Ilość stron: 536

Wydawnictwo: Powergraph

        
           Kim są tajemnicze zjawy, które podążają za bohaterami? Do czego służy maszyna odnaleziona w tajnej bazie wojskowej? Jeśli lubicie się śmiać i bać, wybierzcie się w podróż do świata, w którym wszystko jest możliwe.

              Książka pt.: "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" jest książką pełną tajemnic i niebezpiecznych przygód. Autor pokazuje tam, jak przeszłość, teraźniejszość i przyszłość różnią się od siebie. Spodobała mi się ta część, ale muszę przyznać, że (według mnie) pierwsza bardziej mi się podobała. W tej części ma miejsce kilka dziwnych wypadków, którym Felix, Net i Nika muszą stawić czoła. 
Moja ocena: 5/6
                 
   "To co dzisiaj robimy, ma wpływ na całe nasze życie. Od nas samych zależy, czy będzie to przyszłość szczęśliwa, czy też nastąpi Teoretycznie Możliwa Katastrofa."
                                                                                                                         Rafał Kosik

Książka przeczytana do wyzwań:
CF - 2014 - logo

2 komentarze:

  1. Uwielbiam tę serię. Jest naprawdę wyjątkowa. No zresztą jak sam autor. Przeczytałam wszystkie części, które istnieją, a teraz mam w planach przeczytać najnowsze książki Kosika. Co prawda dla dzieci, ale dla niego wszystko ;)
    Pozdrawiam :)
    lustrzananadzieja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi też bardzo podoba się ta seria. Mam zamiar przeczytać te książki od 1 do 12 części. Miło wiedzieć, że nie tylko ja je czytam :)

    OdpowiedzUsuń